Aktuality

Bludovský kros

V neděli se běžel v Bludově další závod Ligy 100. V Bludovském krosu, v běhu na 15 km, doběhl Petr Kučera na pátém místě. V dětské kategorii skončila Zuzanka Kučerová třetí.

I.místo Petra Kučery

V sobotu 3. září se běžel Běžecký mítink v Bohuňovicích. V závodě na 13,5 km doběhl první ve své kategorii Petr Kučera. V celkové klasifikaci skončil na druhém místě. Závod byl součástí běžeckých závodů Ligy 100.

Jesenický maraton

V sobotu 27.srpna se běžel 3.ročník Jesenického maratonu. Závodu, který je součástí seriálu běžeckých závodů v olomuckém kraji, se zúčastnilo přes 150 závodníků. Běh po vrcholcích Jeseníků úspěšně zvládl i Petr Vymazal ze Salixu Grymov, který doběhl na pěkném šestém místě.

Běh na Kralický Sněžník

V sobotu 20.srpna se běžel dvanáctý ročník závodu Dolní Morava - Kralický Sněžník. Na startu bylo 332 běžců. V hlavním závodě mužů do 39let obsadil náš Petr Vymazal sedmnáctou pozici. V kategorii - Lidový běh -  obsadila Petra Frýsová (SK Salix Grymov) čtyřiapadesátou pozici.

Čachtický půlmaraton

V sobotu 20.srpna se běžel na Slovensku Čachtický půlmaraton. Při účasti více než sta závodníků z Polska, Česka a Slovenska doběhl Petr Kučera v absolutním pořadí na šestéém místě. Ve své  kategorii se umístil čtvrtý.