Aktuality

Dvě první a třetí místo v Běhu kolem Moravy

V sobotu 15.října se uskutečnil již 25. ročník Běhu kolem Moravy. V závodě o délce 8,7 km pro muže a 6,9 pro ženy, si velmi dobře vedli i naši závodníci. Ve svých kategoriích skončili první Petr Vymazal, na třetím místě doběhl Petr Kučera. Ve své kategorii zvítězila Jarmila...

Alfrédka

V neděli 9. října se uskutečnil běžecký závod na 14 km Stará Ves - Alfrédka. Zvítězil opět Tomáš Bláha před Davidem Pelíškem. Na třetím místě skončil Petr Vymazal. Závodu se zúčastnilo celkem 46 běžců.

Běh na Praděd

V sobotu 8.10.2011 se uskutečníl Běh na Praděd. Závod o délce 9,6km a převýšením 660m vyhrál Tomáš Bláha. Petr Vymazal skončil v absolutním pořadí na sedmém místě. Ve své kategorii doběhl šestý. Závodu se zúčastnilo 156 běžců.

35. ročník Podzimního Kiosku

V Neděli 2. října se běžel ve Šternerku za pěkného počasí 35 ročník Podzimního Kiosku. V krosovém závodě na  7 km doběhl Petr Vymazal čtvrtý a Petr Kučera pátý.

17. ročník BOBR CUP 2011

V sobotu 2. října se konal v Litovli již 17. ročník BOBR CUPU. Jedná se o extrémní závod družstev jehož disciplíny tvoří - běh kros na 15 km, MTB cross country 25 km a sjezd na divoké vodě v délce 6 km. Závodu se zúčastnil i Petr Kučera.V konkurenci 263 družstev skončil Petr Kučera se svým...