Aktuality

Běh Terezkým údolím

Dodatečně informujeme o Běhu Terezkým údolím. Závod se běžel vzdálenost 6,6 km. Zvítězil Petr Kučera před Tomášem Růžičkouz Ligy 100 a Janem Včeřou z Biatlonu Prostějov. Startovalo 29 závodníků.

Bělkovice

Bělkovický kros se běžel 25.června. Vzdálenost 9 km uběhl jako první David Pelíšek. Druhý skončil Petr Vymazal a třetí Karel Axman.

Olomoucký půlmaraton

18.června se běžel II. ročník Olomouckého půlmaratonu. Petr Kučera doběhl na 28.místě. Celkem doběhlo 1193 mužů. Foto v příloze.

Skalka

11. června se běžel závod na 10 km ve Skalce u Prostějova. Zvítězil David Pelíšek před Ondřejem Horákem. Třetí doběhl Petr Vymazal.

Běh v Bruselu

Petr Vymazal se zúčastnil koncem května běhu na 20 km v Bruselu. Celkem běželo 30 000  závodníků. Petr Vymazal skončil ve své kategori na 70. místě.

Druhé a třetí místo v Olomoucí-Hejčíně

Dne 3.června se běžel v Olomouci-Hejčíně Běh o štěně, který je součástí ligy 100. Běželo se 7,2 km. Vyhrál David Pelíšk před Petrem Vymazalem a Petrem Kučerou