Výsledky 2. ročníku Grymovského poháru 2012
10.01.2013 12:50
Podmínky soutěže
1. Do poháru byly zařazeny závody: 2. Zimní běh kolem Bečvy, 4. Grymovská desítka, 1. Grymovský půlmaraton a 3. Grymovská podkova.
2. Započítávala se tři nejlepší umístění v absolutním pořadí.
3. Pořadí se sčítala, rozhodoval nejnižší součet.
4. Hodnoceni byli pouze závodníci a závodnice, kteří se zúčastnili aspoň tří závodů. (Z 206 závodníků, kteří se zúčastnili některého závodu Grymovského poháru tuto podmínku splnilo pouze 29 mužů a 4 ženy.)
5. Vyhodnocení bude provedeno 19. 1. 2013 po 3. Zimním běhu.
Celkové pořadí muži:
1 | Pelíšek David | AK Olomouc | m | A |
2 | Kučera Petr | SK Salix Grymov | m | A |
3 | Martinek Jarda | Trisk Olomouc | m | B |
4 | Vymazal Petr | SK Salix Grymov | m | A |
5 | Fritscher Adam | TJ Liga 100 Olomouc | m | A |
6 | Židlík Pavel | Sanita Car Holešov | m | A |
7 | Špacír Ladislav | Loko Břeclav | m | c |
8 | Rašner Tomáš | Olomouc | m | A |
9 | Smutný Zdeněk | AHA Vyškov | m | C |
10 | Barabáš Jan | TTC Olomouc | m | A |
11 | Vynikal Bedřich | Olomouc | m | D |
12 | Míka Radan | RMC Lipník | m | A |
13 | Haluzík Marek | Dracy team | m | A |
14 | Štefek Jaroslav | Hranice | m | C |
15 | Kopečný František | TTS Osek nad Bečvou | m | C |
16 | Janík Petr | Lipník n. Bečvou | m | A |
17 | Jankto Petr | AD Cyklo Brodek | m | B |
18 | Talaš Jaromír | SKD Otrokovice | m | C |
19 | Zdráhal Jaroslav | TTS Osek nad Bečvou | m | B |
20 | Rašner Tomáš | KVS Náměšť na Hané | m | B |
21 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | m | C |
22 | Mraček Rostislav | Sokol Rokytnice | m | C |
23 | Jašek Pavel | TJ Liga 100 Olomouc | m | D |
24 | Teplíček Libor | KVS Náměšť na Hané | m | B |
25 | Březina Jiří | SK Přerov | m | E |
26 | Petřek Zdenek | Okay Elektrospotřebiče | m | C |
27 | Zachar Pavel | Újezdec | m | A |
28 | Novotný Milan | Prostějov | m | C |
29 | Kozel Dušan | Kroměříž | m | B |
Celkové pořadí ženy
1 | Palíšková Jarmila | SK Salix Grymov | ž | G |
2 | Slováčková Hana | SK Salix Grymov | ž | F |
3 | Hynštová Marie | AHA Vyškov | ž | H |
4 | Krčková Šárka | TJ Liga 100 Olomouc | ž | F |
Kategorie A
1 | Pelíšek David | AK Olomouc | m | A |
2 | Kučera Petr | SK Salix Grymov | m | A |
3 | Vymazal Petr | SK Salix Grymov | m | A |
4 | Fritscher Adam | TJ Liga 100 Olomouc | m | A |
5 | Židlík Pavel | Sanita Car Holešov | m | A |
6 | Rašner Tomáš | Olomouc | m | A |
7 | Barabáš Jan | TTC Olomouc | m | A |
8 | Míka Radan | RMC Lipník | m | A |
9 | Haluzík Marek | Dracy team | m | A |
10 | Janík Petr | Lipník n. Bečvou | m | A |
11 | Zachar Pavel | Újezdec | m | A |
Kategorie B
1 | Martinek Jarda | Trisk Olomouc | m | B |
2 | Jankto Petr | AD Cyklo Brodek | m | B |
3 | Zdráhal Jaroslav | TTS Osek nad Bečvou | m | B |
4 | Rašner Tomáš | KVS Náměšť na Hané | m | B |
5 | Teplíček Libor | KVS Náměšť na Hané | m | B |
6 | Kozel Dušan | Kroměříž | m | B |
Kategorie C
1 | Špacír Ladislav | Loko Břeclav | m | c |
2 | Smutný Zdeněk | AHA Vyškov | m | C |
3 | Štefek Jaroslav | Hranice | m | C |
4 | Kopečný František | TTS Osek nad Bečvou | m | C |
5 | Talaš Jaromír | SKD Otrokovice | m | C |
6 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | m | C |
7 | Mraček Rostislav | Sokol Rokytnice | m | C |
8 | Petřek Zdenek | Okay Elektrospotřebiče | m | C |
9 | Novotný Milan | Prostějov | m | C |
Kategorie D
1 | Vynikal Bedřich | Olomouc | m | D |
2 | Jašek Pavel | TJ Liga 100 Olomouc | m | D |
Kategorie E
1 | Březina Jiří | SK Přerov | m | E |
Kategorie F
1 | Slováčková Hana | SK Salix Grymov | ž | F |
2 | Krčková Šárka | TJ Liga 100 Olomouc | ž | F |
Kategorie G
1 | Palíšková Jarmila | SK Salix Grymov | ž | G |
Kategorie H
1 | Hynštová Marie | AHA Vyškov | ž | H |