Vítězem 3. ročníku Grymovské podkovy David Pelíšek a Hana Slováčková

Za velmi špatného počasí (trvalý déšť, 3°C) se v sobotu 27. 10. 2012 uskutečnil 3. ročník krosových závodů Grymovská podkova. Trať dlouhá 8,7 km zavedla 45 závodníků na jezdecké závodiště v Radslavicích a po cyklostezce zpět do Grymova na hřiště. Nejrychlejším ze všech byl David Pelíšek ze Scott Madrer Sport, který doběhl v čase 32:09 před Petrem Vymazalem z SK Salix Grymov (32:16) a Josefem Sedláčkem z Bike-Kamík-Tučapy (32:30). Petr Kučera ze SK Salix Grymov doběhl celkově pátý v čase 33:38. Mezi ženami zvítězila Hana Slováčková (39:49) před Jarmilou Palíškovou (39:56), obě z SK Salix Grymov, a Evou Dvořákovou z Biatlonu Prostějov (46:22).

Grymovská podkova byla závěrečným podnikem letošní sezóny v Grymově a také posledním závodem započítávaným do Grymovského poháru. Pohár bude předán na příštích závodech, 19. ledna 2013, kdy se poběží 3. ročník zimního běhu.

V rámci Grymovské podkovy se už tradičně běžel také závod párů. V něm vyhrála Kateřina Šustrová s Pavlem Dvořákem před Marií Hynštovou se Zdeňkem Smutným a Zdeňkou Staňovou s Romanem Večeřou.