Aktuality

Na dvacítce v Hranicích Palíšková druhá

Dvacetikilometrová trať v Hranicích přivítala 93 závodníků a závodnic nejen z České republiky, ale i ze Slovenska. Jarmila Palíšková doběhla ve své kategorii druhá v čase 1:31:45. Zvítězila Jitka Hudáková z Trenčína časem 1:25:08. K dosaženému výkonu gratulujeme!

Na Floře doběhl Petr Vymazal čtrnáctý

Petr Vymazal skončil na trati dlouhé 8,7 km ve své kategorii na 12. místě a celkově doběhl čtrnáctý s časem 33:07. Zvítězil Tomáš Čelko časem 29:17.

Jarmila Palíšková první v Opatovicích

Na daších závodech Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje, které se uskutečnily v Opatovicích na trati 5,6 km se naše závodnice Jarmila Palíšková umístila mezi ženami třetí absolutně a zvítězila ve své kategorii časem 30:28. Gratulujeme!

Osecký Pulmaraton

Olomouc-Výpad

Včera 9. 3. 2013 se konal v Olomouci běžecký závod. Petr Kučera se umístil na 2. místě celkově a ve své kategorii zvítězil. Petr Vymazal se umístil celkově pátý a v kategorii skončil na bronzové příčce. Hoši, gratulace!!

Ohlasy na 5. Grymovskou desítku

Těší nás příznivé ohlasy na závody. Škoda jen, že zrovna řádily chřipky, jinak se nás mohlo sejít o trochu víc... Ale i tak, díky všem za účast a v srpnu na půlmaratonu zase nashledanou. https://www.bezvabeh.cz/clanek/1466-petra-kaminkova-zacina-chytat-formu

prerovsky denik-grymovska 10

Rohálovská 10

Dnes, v sobotu 23. 2. se za extrémního počasí konal tradiční běžecký závod Rohálovská 10. Petr Kučera se umístil na 21. místě a Jarmila Palíšková na  150. místě absolutně a třetí v kategorii. Závodu se zúčastnilo přes tři sta běžců.

Posluchov

Dnes v sobotu 9. února se konal běžecký závod na Posluchově. Náš Petr Vymazal se umístil na 1. místě a Petr Kučera byl celkově druhý. Jarča Palíšková doběhla ve své kategorii druhá. Gratulujeme!