Aktuality

Běh Terezkým údolím

Dodatečně informujeme o Běhu Terezkým údolím. Závod se běžel vzdálenost 6,6 km. Zvítězil Petr Kučera před Tomášem Růžičkouz Ligy 100 a Janem Včeřou z Biatlonu Prostějov. Startovalo 29 závodníků.

Bělkovice

Bělkovický kros se běžel 25.června. Vzdálenost 9 km uběhl jako první David Pelíšek. Druhý skončil Petr Vymazal a třetí Karel Axman.

Olomoucký půlmaraton

18.června se běžel II. ročník Olomouckého půlmaratonu. Petr Kučera doběhl na 28.místě. Celkem doběhlo 1193 mužů. Foto v příloze.

Skalka

11. června se běžel závod na 10 km ve Skalce u Prostějova. Zvítězil David Pelíšek před Ondřejem Horákem. Třetí doběhl Petr Vymazal.

Běh v Bruselu

Petr Vymazal se zúčastnil koncem května běhu na 20 km v Bruselu. Celkem běželo 30 000  závodníků. Petr Vymazal skončil ve své kategori na 70. místě.

Druhé a třetí místo v Olomoucí-Hejčíně

Dne 3.června se běžel v Olomouci-Hejčíně Běh o štěně, který je součástí ligy 100. Běželo se 7,2 km. Vyhrál David Pelíšk před Petrem Vymazalem a Petrem Kučerou

Dětský den v Grymově

Počátkem června se uskutečnil dětský den na místním hřišti. I když počasí nám dělalo vrásky, nakonec se umoudřilo a nepršelo. Akce byla zdařilá a to zejména dík  paní Romaně Zavadilové, která byla hlavním organizátorem. Děkujeme všem a přikládáme foto. Těšíme se na příští rok.

Velké Albrechtice

Další běžecký závod se běžel ve středu 1.června ve Velkých Albrechticích. Závodů se zúčastnil i Petr Kučera, který doběhl ve své kategorii třetí a v absolutním pořadí byl šestý. Foto zde.

Běh Mánesovou stezkou

Dne 14.května se běžel v Lutíně Běh Mánesovou stezkou. Zvítězil Tomáš Bláha z AK Kroměříž před Davidem Pelíškem (Fortex Mor.Beroun). Na třetím místě doběhl Petr Vymazal z SK Salix Grymov.

Druhé místo Petra Vymazala na Kokina běhu

7.května se běžel v Náměšti na Hané 14.ročník Kokina běhu.  Závodu na 14 km se zúčastnilo celkem 71 běžců. V hlavní kategorii zvítězil Tomáš Bláha z AK Kroměříž, před Petrem Vymazalem a Martinem Šnoblem (Olomouc)

Druhé a třetí místo na Velikonočním běhu v Tovačově

V neděli 24.dubna se běžel v Tovačově 26.ročník Velikonočního běhu. Ve své kategorii doběhl Petr Vymazal na třetím místě. Zvítězil  Přemysl Žaludek před Janem Poláškem. Jarmila Palíšková skončila ve své kategorii druhá. Porazila ji pouze Jana Žaludková.

Další úspěch našich běžců

V sobotu 23.4. se běžel 13. ročník Hanáckého půlmaratonu. Absolutním vítězem se stal Petr Vymazal. Druhý doběhl Jaroslav Martínek z TRISK Olomouc a na třetím místě skončil Petr Kučera, který zároveň skončil druhý ve své kategorii. Celkově se zúčastnilo přes 120 běžců. Foto zde.